Powered by Blogger.
दुई नम्बर प्रदेशमा: कुन पार्टीले कहाँ-कहाँ जिते? (सूचीसहित)


काठमाडौं, ६ असोज - दुई नम्बर प्रदेशमा सम्पन्न स्थानीय तह निर्वाचनको मतगणना जारी छ। १३६ स्थानीय तहमध्ये ३७ स्थानको मतपरिणाम सार्वजनिक भइसकेको छ। राजविराजमा बिहीबार मात्र मतदान भएको हो।


हालसम्म सार्वजनिक परिणामअनुसार नेपाली कांग्रेसले अग्रता लिएको छ भने दोस्रो स्थानमा राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल छ। त्यस्तै माओवादी केन्द्र तेस्रो स्थानमा उक्लेको छ भने संघीय समाजवादी फोरम र नेकपा एमालेको चौथो स्थानमा टक्कर छ।

कहाँ कसले जिते?

नेपाली कांग्रेस
धनुषा,औरही गाउँपालिका:ब्रह्मदेव यादव (२५६९)
सिरहा,नवराजपुर गाउँपालिका विश्वमोहन प्रसाद यादव २३०३
धनुषा,जनक नन्दनी गाउँपालिका:अब्दुल बारिक शेख(२७१७)
सप्तरी,विष्णुपुर गाउँपालिका:निलाम्बर यादव(२१५५)
रौतहट,परोहा नगरपालिका:शेख वकिल(६४००)
सर्लाही,धनकौल गाउँपालिका:राम आश्रय साह(४५२१)
सप्तरी, बेल्हीचपेना गाउँपालिकाः परमानन्द यादव (३४४५)
बारा, करैयामाई गाउँपालिका: भुवनेश्वर धामी(३३२९)
सर्लाही, रामनगर गाउँपालिका :कृष्णप्रसाद बर्मा(३९८३)
धनुषा, धनौजी गाउँपालिका:बद्रीनारायण सिंह (२४२०)
सर्लाही, हरिपुर्वा नगरपालिकाः सियाराम राय (३७५३)
महोत्तरी, लोहारपट्टी नगरपालिकाः शैलेन्द्र यादव (४५२३)
धनुषा, क्षिरेश्वर नगरपालिकाः योगन्द्र पन्जियार
बारा, निजगढ नगरपालिकाः सुरेश कुमार खनाल (७८४८)
सिरहा, कल्याणपुर नगरपालिकाः सूर्यनाथ मण्डल (४८०८)

राजपा

धनुषा,हंसपुर नगरपालिका:रामज्ञान मण्डल (३३२०)
सर्लाही, कौडेना गाउँपालिका: रामप्रसाद राय यादव(३२४४)
बारा, देवताल गाउँपालिका: चन्दन कुमार सिंह (२३३०)
सप्तरी,डाक्नेश्वरी नगरपालिका: शिवनारायण साह
महोत्तरी, महोत्तरी गाउँपालिका:सुनिल राय
पर्सा: कालिकामाई गाउँपालिका: नथुनी कुशवाह(२८१६)
सप्तरी, रुपनी गाउँपालिकाः हरेराम यादव (४०६८)
सर्लाही, ब्रम्हपुरी गाउँपालिकाः विनोद कुमार शाह (४२३७)

माओवादी केन्द्र

सिरहा,कर्जन्हा नगरपालिका:गंगा पासवान (४३०९)
सिरहा,अर्नमा गाउँपालिका: ठकु महतो कोइरी(२४३६)
पर्सा,ठोरी गाउँपालिका: पदम लाल श्रेष्ठ(२८०२)
सिरहा,औरही गाउँपालिका : सिद्धार्थ  यादव
रौतहट,मौलापुर नगरपालिका:रिना साह(३९१२)
रौतहट, यमुनामाई गाउँपालिका: श्रीप्रसाद मुखीया बीन
महोत्तरी, गौशाला नगरपालिकाः शिवनाथ महतो (५९४४)
महोत्तरी, सम्सी गाउँपालिकाः फारूक शेख (२३४८)

संघीय समाजवादी फोरम

सिरहा,विष्णुपुर गाउँपालिका:जागेश्वर यादव(१९४०)
सिरहा,भगवानपुर गाउँपालिका:बेचनप्रसाद यादव(३०५८)
सर्लाही,पर्सा गाउँपालिका:किसुनदेव राय(२३१६)
महोत्तरी, सोनमा गाउँपालिकाः राजकुमार यादव (४१२९)
पर्सा, विन्दवासिनी गाउँपालिकाः श्रीलाल शाह कानु (२६११)
बारा, पचरौता नगरपालिकाः रमेश कुमार यादव विजयी (२६४२)
सप्तरी, तिरहुत गाउँपालिकाः हेमन्तकुमार बहडखेर (२९४२)
रौतहट, देवाही गोनाही नगरपालिकाः धर्मेन्द्र पटेल

नेकपा एमाले
सप्तरी, सप्तकोशी नगरपालिका: उत्तम कुमार शर्मा(४३६१ )
पर्सा,पटेर्वा सुगौली गाउँपालिका:हरिनारायण चौधरी(२९५७)
धनुषा,मुखियापट्टी मुसहरनिया गाउँपालिका:मनोज यादव(३५४०)
धनुषा,बटेश्वर गाउँपालिका:डम्बर बहादुर राउत(२३७७)
सिरहा, नरहा गाउँपालिकाः रामशरण यादव (१६५६)

फोरम लोकतान्त्रिक

रौतहट,ईशानाथ नगरपालिका: सन्तोष मेहता(५७८५)
सर्लाही,विष्णु गाउँपालिका:जवाहरलाल यादव(१९४६)

0 comments

Write Down Your Responses

second_add